BIOPAD kolagénové krytie rán 5x5x0,7 cm sterilné 3 ks

 
 
ŠÚKL:  A82329
Kolagénové krytie na rany na zastavenie krvácania.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€22,50    
Značka Bioxa
Kategória Zdravotné pomôcky registrované v ŠÚKL
 
Charakteristika:
BIOPAD je kolagénové krytie vyrobené z prirodzeného heterológneho 100% čistého konského kolagénu typu I, je lyofilizovaný a sterilný vo forme hubovitých vankúšikov, ľahko sa tvarovo adaptuje na oblasti aplikácie.
Produkt je vhodný na liečbu rán rôzneho pôvodu ako sú chronické venózne vredy, vredy spojené s diabetickou nohou,dekubity, tržné a rezné rany, odreniny s pomalým hojením, a ako stimulácia granulácie a epitelizácie. Prípravok možno použiť aj ako lokálne hemostatikum v cievnej rekonštrukčnej chirurgii, krčnej chirurgii, brušnej chirurgii a pre prvú pomoc na zastavenie kapilárneho krvácania.
 
Použitie: 
Sterilné krytie sa používa na očistenú a vydezinfikovanú ranu. Jemným tlakom priložte krytie na ranu; použite jeden alebo viacero krytí tak, aby bola pokrytá celá rana. Zafixujte krytie na rane a pridržte ho pomocou sterilnej gázy alebo neokluzívnej bandáže alebo za použitia obväzu. Rana sa musí kontrolovať každé 2-3 dni (každých 24 hodín pri preležanine) . Ak je pri kontrole produkt absorbovaný, priložte ďalšie krytie na spodinu rany bez odstránenia možných fragmentov, ktoré sú stále priľnuté k rane. Produkt je určený na jedno použitie.
 
Balenie:
3 ks.
 
Upozornenie:
Nepoužívajte, pokiaľ spodina rany vykazuje lokálnu infekciu.

 

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: