Revalid 120 kapsúl

 
 
ŠÚKL:  98354
Liek obsahuje aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú prirodzenou súčasťou potravy. Účinné látky lieku podporujú tvorbu keratínu, základnej zložky vlasov a nechtov. Liek môže čiastočne zastaviť stratu vlasov alebo ju aspoň spomaliť a tiež spevňuje nechty. 
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€24,10    
Kategória Vlasy
 
Charakteristika:
Revalid obsahuje aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú prirodzenou súčasťou potravy. Účinné látky lieku Revalid podporujú tvorbu keratínu, základnej zložky vlasov a nechtov. Revalid má kladný vplyv na vývoj vypadávania vlasov (alopécie): môže čiastočne zastaviť stratu vlasov alebo ju aspoň spomaliť. Revalid spevňuje aj nechty.
Revalid sa používa na liečbu nasledujúcich príznakov:
- vypadávanie vlasov (alopécia) rôzneho pôvodu medzi iným: difúzna alopécia, seboroická alopécia, alopécia vzniknutá po chorobe alebo gravidite, alopécia vplyvom liečby alebo spôsobená inými hormonálnymi príčinami
- strata vlasov alebo porucha rastu vlasov neznámeho pôvodu
- poškodenie štruktúry vlasu (rozdvojené vlasy, lámavé vlasy bez lesku)
- porucha rastu a výživy nechtov
- pri androgénovej alopécii a alopecia areata je účinok lieku Revalid obmedzený na posilnenie zostávajúcich vlasov
- pri vypadávaní vlasov (alopécii) rôzneho pôvodu, napr.: difúzne vypadávanie, androgénová alopécia (androgény - mužské pohlavné hormóny)
 
Zloženie:
Zmes aminokyselín, vitamínov, stopových prvkov.
 
Použitie:
Liek sa užíva obvykle v dávke 1 kapsula 3x denne. Liečba sa môže začať intenzívnou dávkou trikrát denne 2 kapsuly počas prvého mesiaca užívania. Kapsuly sa užívajú v celku, počas jedla alebo po jedle a zapijú sa s dostatočným množstvom tekutiny. Kladné výsledky sa často objavujú už koncom prvého mesiaca liečby, ale liečba liekom Revalid® by mala trvať 3 mesiace. Nie je určený pre deti do 12 rokov.
 
 
Balenie:
120 kapsúl.
 
 
Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: