Aurecon ušné sviečky Plus 2 ks

 
 

Bavlnené trubičky napustené zmesou včelieho vosku, parafínu, medu. Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje  nahromadený maz a vytvorený podtlak ho komínovým efektom vysaje.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€3,50    
Značka Herb-pharma AG
Kategória Ušné sviečky
 
Charakteristika:
Sú to bavlnené trubičky napustené zmesou včelieho vosku a parafínu. Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje  nahromadený maz a vytvorený podtlak ho komínovým efektom vysaje. Zároveň dochádza k vyrovnávaniu tlaku cez Eustachovu trubicu v celej oblasti hlavy a krku. Tepelný vplyv pozitívne ovplyvňuje prípadné zablokované toky energie v meridiánoch. Meridiány sú také energetické vedenia, ktorých úlohou je preprava a rozdelenie životnej energie v organizme človeka. Po zapálení vzniká  vo vnútri sviečky hmla, ktorá prúdi smerom dole do vnútra ucha. Táto hmla prepravuje účinné látky sviečky do celého ušného ústrojenstva.
 
Ľudské ucho (Auris) je párový zmyslový orgán sluchu a rovnováhy tvorený vonkajším, stredným a vnútorným uchom. Vonkajšie zvukovody sa priebežne zaplňujú ušným mazom. Pri nadmernej tvorbe tento maz tuhne a znižuje sluchový vnem. V dôsledku nesprávneho čistenia, nesprávnou metódou sa ušný maz vtláča stále hlbšie do ucha. Môže sa však ľahko odstrániť pomocou ušnej sviečky AURECON plus®.
 
Teplo zo sviečky prehrieva aj mikrosystém ušného laloka a tak pôsobí na reflexné zóny, ktoré touto stimuláciou priaznivo ovplyvňujú priebeh ochorení z prechladnutia. Upravuje čistiace pôsobenie lymfatickej drenáže ucha.
 
Ušné sviečky AURECON plus môžu mať priaznivý účinok, napr. pri bolestiach v ušiach, dlhotrvajúcich bolestiach uší a hlavy, pri miernych formách zápalu stredného ucha, svrbení v uchu, hučaní v ušiach, pri pocite tlaku v ušiach a hlave, migréne,  akútnej  a chronickej nádche, poruchách čuchu, zápale mandlí, podráždenosti a stresových symptómoch ako dôsledok vegetatívnych porúch, nedostatočnom prekrvení ucha,  energetickom posilnení pri nedoslýchavosti, lokálnej a reflexnej aktivácii látkového a lymfatického obehu, stimulácii energetického toku, celkovom posilnení imunitného systému organizmu.
 
Ušné sviečky AURECON plus sa nemajú používať v prípade, ak už bola sviečka čo i trošku použitá a zapálená. Budú plne funkčné, len v prípade, že sa použijú v pôvodnom, zachovalom stave.
 
Z dôvodu zvýšenej bezpečnosti  je do ušných sviečok zabudovaná plastová ochranná vložka Aurecon systém, ktorá zvyšuje bezpečnosť a účinnosť ušných sviečok. Ochranná vložka Aurecon systém vylučuje prípadné vniknutie cudzích látok do ušného ústrojenstva.
 
Použitie:
  1. Nasuňte priložený papierový krúžok na sviečku a zapálte ju na širšom konci.
  2. Položte hlavu do vodorovnej polohy a zasuňte sviečku užším koncom do ucha. Dbajte na správnu polohu sviečky.
  3. Akonáhle sviečka dohorí do 2/3 od zapáleného konca k papierovému krúžku, vyberte ju a uhaste v pripravenom pohári vody. Horenie trvá 6-7 minút. Optimálna dĺžka ušnej sviečky Aurecon plus bola pri výskumoch stanovená na cca 20 cm +10% a s priemerom na hornom konci cca 20 mm. S týmito rozmermi sa dosiahne po zapálení správna rovnováha horenia.
Čistenie sa prevádza v oboch ušiach, postupne, lebo  pri aplikácii dochádza k vyrovnaniu tlaku cez Eustachovu trubicu v celej oblasti hlavy a krku.
 
Doporučujeme prevádzať preventívne čistenie 1x mesačne. Preventívna kúra by sa mala vykonať 3 po sebe nasledujúce dni.
 
Prípravok je určený všetkým, ktorí chcú vykonať vnútorné vyčistenie ucha, alebo chcú odstrániť z ucha prekážajúcu vodu po kúpeli v mori alebo v bazéne. Použitie prípravku môže byť priaznivé pre osoby, ktoré pracujú v prašnom prostredí, pre osoby trpiace tlakom v ušiach po cestovaní lietadlom, alebo pobytu na horách.

Ušné sviečky AURECON plus nemajú rovnaký tvar, nakoľko sú vyrábané ručne.
 
Zloženie:
Bavlna, včelí vosk, parafín, med, plastová ochranná vložka Aurecon systém.
 
Balenie:
2x ušná sviečka, papierový ochranný krúžok.
 
Upozornenie:
Sviečku používajte zásadne za pomoci druhej osoby! Pri horení dbajte na bezpečnosť! Nepoužívať pri ušných ochoreniach! Nepoužívať u detí mladších ako 6 rokov! Čistenie uší detí vykonávajte vždy za prítomnosti dospelej osoby! Pri použití sviečky si chráňte vlasy uterákom! Sviečku netlačte hlboko do ucha!
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: