Asp Psyllium Slim 150 g

 
 
Pre ľudský organizmus a pre udržanie zdravého hrubého čreva je rozhodujúca denná konzumácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€4,20    
Značka Asp
Kategória Trávenie
 
Charakteristika:
Psyllium je rozpustná vláknina získaná spracovaním Skorocelu indického, ktorá v tráviacom trakte absorpciou tekutín zväčší svoj objem 10 – 15-krát a vytvorí gél, ktorý viaže jedovaté látky pochádzajúce z metabolizmu a čistí tráviaci trakt, priaznivo ovplyvňuje stolicu, prečisťuje hrubé črevo, zlepšuje priechodnosť čriev.
Chitosan je prírodná vláknina získaná z morských živočíchov, je nevstrebateľný polysacharid s kladným nábojom, čo spôsobuje schopnosť viazať na seba tuk z prijatej potravy, je bez kalorickej hodnoty. Chitosan prispieva k udržovaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, pri dennom príjme 3 g.
Kombinácia Psyllia a Chitosanu - Psyllium SLIM – spája účinky oboch vláknin a ovplyvňuje hladinu cholesterolu a vďaka vstrebateľnosti tukov ovplyvňuje redukciu hmotnosti. je vhodným doplnkom zdravej výživy.
Psyllium SLIM neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu.
 
Zloženie:
Rozpustná vláknina zo šupiek Psyllia (Skorocel indický).
Nerozpustná vláknina chitosan.
 
Použitie:
Konzumovať 3-krát denne, 20 - 30 minút pred hlavným jedlom.
Jednu zarovnanú polievkovú lyžičku Psyllia SLIM (cca 5g) rozmiešajte v menšom množstve vody a ihneď vypite, zapite ďalším pohárom vody alebo inej tekutiny.
 
 
Balenie:
150 g. 
 
Upozornenie:
Ak počas užívania Psyllia pociťujete nejaké problémy, jednoducho znížte jeho príjem, pokiaľ problémy nezmiznú. Potom môžete príjem Psyllia postupne zvyšovať. Vláknina psyllium je doplnok stravy. Nie je návykové. Je bez cukrov, chemických látok a farbív. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Uchovajte v suchu pri teplote 5 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí.
 
Hmotnosť 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: