Asp Psyllium Plus 150 g

 
 
Psyllium plus obsahuje Psyllium, probiotické baktérie, nenasýtené mastné kyseliny a prebiotikum, ktoré napomáhajú črevám v ich riadnom fungovaní.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€4    
Značka Asp
Kategória Trávenie
 
Charakteristika:
Pri jeho užívaní dvakrát denne dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách. 
Nenasýtené mastné kyseliny, omega 3 - podporuje zdravú imunitnú reakciu, kardiovaskulárne zdravie, správnu funkciu mozgu, vstrebávanie antioxidantov a výživových látok, vápnika, zlepšuje funkciu kĺbov a ich pohyblivosť. Podporuje rýchlu premenu cholesterolu a jeho vylúčenie z organizmu, zúčastňuje sa na syntéze lecitínu v pečeni a výmene vitamínov skupiny B.
Vláknina zo šupiek psyllia pochádza z rastliny Psyllium (skorocel indický), je veľmi bohatá na vlákninu a absorbuje vo vode viac než 30-krát svoju vlastnú váhu, je ideálnym pomocníkom pri zabezpečovaní riadneho pohybu nestrávených zvyškov v tráviacom ústroji. Použité Psyllium je 98% čistoty, čo je najvyššia dostupná kvalita. Laktobacillus rhamnosus a Bifidobacterium bifidum (probiotikum), známe tiež ako priateľské baktérie, sú životne dôležité pre zdravie čriev. Skutočnosť, že Psyllium plus obsahuje tieto priateľské baktérie, hrá dôležitú úlohu v celom procese udržiavania zdravých čriev.
Frukto-oligosacharóza (prebiotikum), inulín, je extrahovaná z čakanky a bolo preukázané, že predlžuje životnosť laktobacilných baktérií. Súčasné výskumy vykonávané v USA a Japonsku dokazujú, že frukto-oligosacharóza pomáha črevnej mikroflóre a podporuje rozmnožovanie bifidobaktérií.
 
Zloženie:
psyllium,
frukto-oligosacharóza (inulín),
Laktobacillus rhamnosus
Bifidobacterium bifidum
nenasýtené mastné kyseliny omega 3
 
Použitie:
Konzumovať 2-krát denne, 20 - 30 minút pred hlavným jedlom alebo po jedle.
Užívajte 2 čajové lyžičky (cca 10g) rozmiešajte v menšom množstve vody a ihneď vypite, zapite ďalším pohárom vody alebo inej tekutiny.
Po dvoch týždňoch môžete znížiť dávkovanie na polovicu.
 
 
Balenie:
150 g.
 
Upozornenie:
Ak počas užívania Psyllia pociťujete nejaké problémy, jednoducho znížte jeho príjem, pokiaľ problémy nezmiznú. Potom môžete príjem Psyllia postupne zvyšovať. Vláknina psyllium je doplnok stravy. Nie je návykové. Je bez cukrov, chemických látok a farbív. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Uchovajte v suchu pri teplote 5 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí.
 
 
Hmotnosť 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: