Altrient C gél vo vrecúškach 30 vrecúšok

 
 
Altrient™ C (Lypo-Spheric™) Vitamín C je vysokokvalitný lipozomálny vitamín C. Je kombináciou vitamínu C a základných fosfolipidov, ktoré tvoria podstatnú časť našich bunečných membrán. Prostredníctvom výrobného procesu sa tieto fosfolipidy pretvárajú na guličky vo vode rozpustného vitamínu C, známeho ako lipozómy. Lipozómy sú vhodnými nosičmi rôznych látok, a ich prostredníctvom sa vitamín C dostáva do buniek.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€38    
Značka LivOn Laboratories
Kategória Tipy na výživové doplnky
 
Charakteristika:
Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev. Prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
 
Vysokokvalitný lipozomálny vitamín C - doplnok stravy. Vďaka novej, jedinečnej lipozomálnej technológii (Lypo-Spheric™) sa takmer celé množstvo vitamínu C - až 98 % - dostáva bez vedľajších účinkov priamo do krvi. V súčasnosti je to jediná metóda, ktorá dokáže zabezpečiť, aby sa živiny, ktoré prehltneme, v plnej miere využili, a to priamo tam, kde sú potrebné, t. j. v bunkách.
 
Zloženie:
Vitamín C 1000 mg.
 
Užívanie:
Odporúčaná denná dávka: 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška vytlačte do 30 až 60 ml prefiltrovanej alebo pramenitej vody, alebo do vášho obľúbeného chladeného nápoja. Pripravený nápoj pite na prázdny žalúdok, minimálne 15 minút pred jedlom.
 
Balenie:
30 vrecúšok.
 
Upozornenie:
Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali poradiť pred užívaním tohto produktu so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Prípadné zväčšenie obsahu vrecúška nemá vplyv na kvalitu výrobku.
 
Hmotnosť 0.41 kg
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 22.1.2019 09:34
je perfektný a a vždy ho máme v zásobe. Užívame celá rodina pri náznaku choroby (chrípka, prechladnutie, bolesť hrdla, únava), ktorá vďaka tomuto vitamínu C neprepukne. Lepší účinok má, ak sa podáva nalačno a neriedi sa a človek si ho vytlačí z vrecúška priamo do úst a nezapíja!!! + min. 30 minút po vypití, nekonzumuje žiadne jedlo ani nápoje.
Odpovedať
VK Avatar autora vrelo odporúčam ! 9.7.2018 10:59
vrelo odporúčam !
Odpovedať