Corega Tabs Bio Formula čistiace tablety 136 ks

 
 

Čistiace tablety Corega sú určené na čistenie celkových zubných náhrad a čiastočných, snímateľných náhrad. Vysokú účinnosť zaisťuje aktívny kyslík a proteolytické enzýmy.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€13,20    
Značka GlaxoSmithKline
Kategória Starostlivosť o umelý chrup
 
Charakteristika:
-Pomocou hydrodynamického účinku odstránia zvyšky jedla aj z tých najužších škár
-Ničia škodlivé baktérie a plesne spôsobujúce zápaly sliznice úst
-Enzýmy odstraňujú škvrny a zafarbenie zubnej náhrady
-Osviežujú dych
-Šetrné k materiálom zubných náhrad
 
Použitie: Tablety Corega Bio Formula pri pravidelnom používaní dvakrát denne rozpúšťajú a odstraňujú nečistoty, škvrny a usadeniny z povrchu zubných náhrad. Pôsobia antibakteriálne, a pomáhajú tak predchádzať vzniku zápalu sliznice ústnej dutiny. Zubná náhrada by mala byť čistená pravidelne dvakrát denne, najlepšie ráno a večer.
 
Spôsob použitia: Tabletu vhoďte do pohára s teplou vodou. Ihneď potom vložte náhradu tak, aby bola celá ponorená. Čistenie prebieha 10 - 15 minút, ale náhradu je možné ponechať v čistiacom roztoku po celú noc. Pred nasadením do úst náhradu opláchnite prúdom čistej vody.
 
Upozornenie: Používajte len na čistenie zubných náhrad mimo ústnej dutiny. Čistiaci roztok sa nesmie používať ako ústna voda a nie je určený k pitiu. Tablety neprehĺtať. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať na chladnom a suchom mieste.
 
Balenie:
17x8ks = 136 tabliet
 
Hmotnosť 0.26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: