Acutil 30 kapsúl

 
 

ACUTIL svojím zložením prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu, k správnej funkcii psychiky a nervového systému, k zníženiu vyčerpania a únavy. 

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€10,20    
Značka Efamol
Kategória Srdce, cievy
 
Charakteristika:
ACUTIL svojím zložením prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu, psychiky a nervového systému, k zníženiu vyčerpania a únavy. 
 
 
Zloženie:
  • Ginkgo biloba - 40x frakcionovaný extrakt z listov Ginkgo biloba s obsahom min. 24 % flavonoidov a 6 % terpenoidov
  • Omega-3 mastné kyseliny (DHA / EPA) - sú zložky membrán neurónových buniek, ktoré majú základnú úlohu pri spracovávaní informácií v mozgu. DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu. Množstvo DHA obsiahnuté v jednej kapsule Acutilu (250 mg) je dostačujúce na zabezpečenie požadovanej účinnosti.
  • Fosfatidylserín - je zložka bunkových membrán nervových a mozgových tkanív.
  • Vitamín E - prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín B12 a kyselina listová - prispieva k správnej funkcii nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu a k zníženiu vyčerpania a únavy. Kyselina listová prispieva k správnej funkcii psychiky a podobne ako Vitamín B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

 

Dávkovanie:
1 kapusla denne počas jedla alebo po jedle s nealkoholickým nápojmi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 
Balenie:
30 kapsúl.
 
Upozornenie:
Pred užívaním tohto prípravku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom, ak užívate akékoľvek lieky alebo máte naplánovanú operáciu, ste tehotná alebo dojčíte, užívate lieky proti zrážanlivosti krvi, máte cukrovku. Výživové doplnky sa nemajú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neobsahuje sacharózu, lepok, mliečne deriváty, umelé farbivá, pšenicu a plesne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote 25 °C.
 
Hmotnosť 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: