Systane ULTRA zvlhčujúce očné kvapky 10 ml

 
 
ŠÚKL:  O85812
Zvlhčujúce očné kvapky k riešeniu všetkých príznakov syndrómu suchého oka.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€9,90    
Značka Alcon Laboratories
Kategória Roztoky a pomôcky ku kontaktným šošovkám
 
Charakteristika:
Systane Ultra sú zvlhčujúce očné kvapky vyvinuté spoločnosti Alcon k riešeniu všetkých príznakov syndrómu suchého oka. Prináša úľavu suchým a podráždeným očiam a eliminujú nepríjemné pocity sprevádzajúce nosenie kontaktných šošoviek – pálenie a pocit cudzieho telesa v oku. Kvapky sú vhodné k lubrikácii všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek.
 
Vytvárajú na povrchu tenkú vrstvu – ochranný štít, ktorý bráni vysychaniu očí a zamedzuje ich podráždenie v dôsledku pôsobenia vplyvov okolitého prostredia, ako sú smog, vietor, peľ alebo suchý a klimatizovaný vzduch.
 
Pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Vhodné tiež pre úľavu od príznakov, ktoré sa rozvíjajú v priebehu dňa a večer. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.
 
Použitie:
Kvapky sa aplikujú obvykle v dávke 1 až 2 kvapky 2x denne do spojovkového vaku. Kvapky je najvhodnejšie aplikovať v ľahu. Pri aplikácii treba fľašku držať kolmo nadol, aby sme zaistili presnosť dávky.
 
Balenie:
10 ml kvapky.
 
Upozornenie:
Musia byť spotrebované do 6 mesiacov od otvorenia fľaštičky.
Hmotnosť 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: