Vital plus Active Cu 40 ml

 
 

Liečebná kozmetika na posilnenie vlasových korienkov, proti vypadávaniu vlasov. Normalizuje fungovanie mazových žliaz, zabraňuje tvorbe lupín.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€24,70    
Značka Preline
Kategória Regenerácia vlasov
 
Charakteristika:
Vhodné pre lokálne použitie. Pomocný prostriedok pre fyziologické obnovenie cyklu folikuly. Zloženie bolo obohatené vybranými dermoaktívnymi funkčnými látkami a trojitým komplexom rastlinných a biotechnologických komponentov, dôležitých pre fyziologickú výživu vlasovej cibuľky a úpravu niektorých biologických procesov, ktoré sú zodpovedné za neprerušovaný cyklus obnovy vlasových cibuliek. K liečbe prispieva aj prídavok rastlinných kmeňových buniek. Vďaka ich cielenému účinku bojujú proti tvorbe voľných radikálov, ktoré narúšajú dozrievanie kože aj vlasových folikulov.
 
Použitie:
Produkt obsahuje dávku postačujúcu na 1 mesiac. Naneste na pokožku hlavy dva krát do týždňa 4 ml CU prípravku. Koncentrované kvapky nechajte pôsobiť na pokožke hlavy. Prípravok vmasírujte do pokožky hlavy.
 
Balenie:
40 ml
 
Upozornenie:
Prípravok sa nesmie dostať do očí. Používajte len na zdravú pokožku. Nepoužívajte, ak je pokožka poranená alebo z iných dôvodov podráždená. Uskladňujte mimo dosahu detí. Po použití prípravku sa na mieste aplikácie môže vyskytnúť jemné začervenanie, ale to je prirodzené. Len na vonkajšie použitie - prípravok nekonzumujte.
Hmotnosť 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: