Femibion "1" 30 tabliet

 
 
Doplnok výživy s obsahom kyseliny listovej, metafolinu, vitamínu D3, ďalších vitamínov a jódu je určený pre ženy plánujúce tehotenstvo a pre tehotné ženy až do konca 12. týždňa tehotenstva.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€12,20    
Značka Merck KGaA
Kategória Tehotenstvo
 
Charakteristika:
Metafolin je biologicky aktívna forma folátu, ktorú telo využije lepšie ako samotnú kyselinu listovú. Spolu s kyselinou listovou prispieva k deleniu buniek, vývoju tkanív a rastu plodu.
Pri dennom užívaní metafolínu sa dosiahne účinná hladina folátov už o 4 týždne u každej ženy, ktorá zároveň zabezpečí znižovanie hladiny toxického homocysteínu v období plánovania tehotenstva, v tehotenstve samotnom a počas dojčenia.
Zvýšené nároky na hladinu kyseliny listovej sú už od začiatku tehotenstva, pretože medzi 22. a 28.dňom po oplodnení sa vyvíja mozog, miecha a musí sa uzavrieť chrbticový kanál. V tomto ranom období väčšina žien ešte nevie, že sú tehotné. Z týchto dôvodov obsahuje prípravok Femibion 1 kombináciu kyseliny listovej a zodpovedajúce množstvo metafolínu, aby sa tak už od začiatku zabezpečil optimálny prísun folátov.
Kúpite v lekárni bez lekárskeho predpisu.
Dostupné v balení 30 tabliet alebo 60 tabliet.
 
Zloženie:
Kyselina listová, L-metylfolát (metafolin), Vitamín D3, Vitamin C, Nikotinamid, Vitamin E, Kyselina pantothenová, Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin B1, Jód, Biotin, Vitamin B12.
 
Dávkovanie:
1 tableta 1x denne s hlavným jedlom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí.
 
 
Balenie:
30 tabliet.
 
Upozornenie:
Femibion obsahuje maltodextrín, nemal by sa užívať pri zriedkavých dedičných poruchách, ako je sacharázo-izomaltázová deciencia a glukózovo-galaktózová malabsorpcia. Prípravok sa nemá užívať pri známej precitlivelosti na ktorúkoľvek zložku a pri hypertyreóze (zvýšenej činnosti štítnej žľazy).
 
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: