Bactoral 16 tabliet

 
 
Výživový doplnok Bactoral obsahuje stabilizovanú kultúru Streptococcus salivarius K12, ktorá chráni hrdlo pred patogénnymi baktériami, spôsobujúcimi zápaly hrdla a nosohltana.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€14,80    
Značka Julamedic
Kategória Imunita
 
Charakteristika:
Výživový doplnok Bactoral obsahuje jedinečnú stabilizovanú kultúru Streptococcus salivarius K12, produkujúcu antimikrobiálne peptidy (BLIS). Jedná sa o priateľskú baktériu izolovanú z prirodzenej ľudskej mikroflóry dutiny ústnej. Baktérie druhu Streptococcus salivarius sú prirodzenou súčasťou mikroflóry ústnej dutiny. Bactoral je unikátnym zdrojom priateľskej orálnej mikroflóry vyznačujúci sa produkciou antimikrobiálnych látok.
Svojou prítomnosťou vytláčajú z úst, hrdla a nosohltana iné bakteriálne kmene, ktoré môžu byť zdrojom nákazy a zápalov.
 
Dávkovanie:
Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 tabletu 1x denne večer po jedle, nechať voľne rozpustiť v ústach.
Aspoň 30 minút po užití tablety nejesť a nepiť. V akútnych prípadoch 1 tabletu 2x denne po jedle.
 
Balenie:
16 tabliet.
 
Upozornenie:
Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosah malých detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25°C. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých baktérií.
 
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: