INDONAL FORTE 90 kapsúl

 
 

Účinný prostriedok proti hrčkám, myómom, cystám i rakovinovým bunkám v ženských pohlavných orgánoch.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€29,30    
Značka Synergia
Kategória Pohlavné orgány, antikoncepcia
 
Charakteristika:
Účinná látka Indol-3-karabinol dokáže viazať nepotrebné estrogény a vyplaviť ich z tela von. Následne žena cíti úľavu predmenštruačných tlakov a bolestí. Indol-3-karabinol je tiež silný antioxidant. Má v sebe látky zvyšujúce imunitu organizmu. Doporučujeme ho ženám pre udržanie krásy prsníkov a zdravia maternice.

Indol-3-karabinol pomáha udržovať zdravú hladinu ženských hormónov, ochraňuje tkanivo v prsníkoch a maternici, potláča šírenie HPV vírusu, ktorý môže spôsobovať bunkové zmeny.
 
 
Zloženie:
Indol-3-karbinol (I3C) 200 mg v jednej kapsule.
Kurkumin komplex (demetoxykurkumín a bisdemetoxykurkumín) 100 mg.
Piperín (extrakt z čierneho korenia) 2 mg. 
 
Dávkovanie:
Odporúčané dávkovanie ženám nad 30 rokov sa odporúča 1 – 2 kapsuly denne v 2 trojmesačných kúrach za rok. Ženy s hmotnosťou nad 70 kilogramov by mali užívať 3 kapsuly denne. Kapsuly užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody. Pach produktu je charakteristický pre kapustovité rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu.
 
 
Balenie:
90 kapsúl.
 
Upozornenie: 
Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s precitlivenosťou na niektorú zo zložiek produktu a osoby, ktoré užívajú lieky na zníženie sekrécie žalúdočných štiav. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.  Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10 – 25 °C.
 

 

Hmotnosť 0.16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: