Beliema Expert Intim gél 200 ml

 
 

Beliema Expert Intim Gél zmierňuje povit svrbenia a nespôsobuje nežiaduce podráždenie. Vracia sviežosť a navodzuje príjemný pocit čistoty.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€5,70    
Značka Idelyn
Kategória Pohlavné orgány, antikoncepcia
 
Charakteristika:
Beliema Expert Intim Gél je určený na aplikáciu na pokožku intímnych partií a je odporúčaný na pravidelnú starostlivosť a hygienu. Jeho použitie je tiež vhodné pri zvýšenom riziku bakteriálnej a kvasinkovej infekcie ( v posilňovni, vírivke, bazéne, pri dlhších výletoch a služobných cestách), počas menštruácie alebo tehotenstva a po pôrode.
 
Použitie:
Naneste dostatočné množstvo gélu na vlhkú pokožku a po umytí dobre opláchnite. Aplikáciu opakujte podľa potreby. Pre ešte lepší pocit intímnej čistoty použite Beliema Expert Intim Gél spolu s jemným upokojujúcim krémom Beliema Expert Intim Krém.
 
Balenie:
200 ml.
 
Upozornenie:
Neužívať vnútorne. Nevhodné pre deti od 3 rokov. Nepoužívať po peelingu alebo na podráždenú pokožku. Ukladať mimo dosahu detí. Používajte len na určený účel. Skladujte v suchu a tme, pri teplote 5 - 25 °C. Chráňte pred mrazom. Pri zasiahnutí očí ihneď dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.
Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: