Candivac 30 ks

 
 

Kandidový lyzát pripravený špeciálnou technológiou z kandidových kmeňov najčastejších pôvodcov vaginálnych kandidóz.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€15,70    
Značka Bioveta
Kategória Pohlavné orgány, antikoncepcia
 
Charakteristika:
Candivac sú kapsule z materiálu rastlinného pôvodu. Používa sa najmä u žien s opakovanými zápalmi genitálií kvasinkového pôvodu. Možno použiť u oboch pohlaví, napríklad pri akné a na zvyšovanie nešpecifickej imunity pri opakovaných infekciách rôzneho pôvodu.
  • doplnok stravy, ktorý možno dostať v lekárňach bez lekárskeho predpisu
  • aplikačná forma prípravku – perorálne kapsuly, ktoré sa prehĺtajú – žena tak nemusí používať žiadne nepríjemné aplikátory
  • CANDIVAC sa vyrába z prírodných surovín
  • možno používať súčasne s antimykotikami
 
Zloženie:
Candida albicans lysatum cryodessicatum, Candida krusei lysatum cryodessicatum, Candida glabrata lysatum cryodessicatum, Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum.
 
Dávkovanie:
Prípravok sa obvykle používa v dávke 1 kapsula denne, najlepšie nalačno počas 10 dní, potom 20 dní vynechať a opäť používať 1 kapsulu denne počas 10 dní, následne opäť 20 dní vynechať a opäť užívať 1 kapsulu denne počas 10 dní. Po ukončení tohto základného cyklu je možné v tomto dávkovaní po opätovnej 20-dňovej prestávke pokračovať.
 
 
Balenie:
30 kapsúl.
 
Upozornenie:
Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 7 rokov, prípadné užívanie tehotnými a dojčiacimi ženy je potrebné konzultovať s lekárom. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
 
Hmotnosť 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: