O nás

VITAZENIT je internetový obchod so širokým sortimentom pre zdravý životný štýl i liečebnú terapiu. Ponúkame liečivá, doplnky stravy, kozmetiku, zdravotné prístroje, vitamíny, minerály a zdravú výživu.

VITAZENIT sa vyznačuje hlavne pohodlným nákupom, nízkymi cenami, kvalitnými výrobkami a profesionálnym prístupom ku každému zákazníkovi. K dispozícií Vám je personál ochotný pomôcť v akejkoľvek situácií a vďaka živej podpore vie veľmi rýchlo reagovať na Vaše otázky. Pomôže Vám telefonicky vyplniť objednávku aj v prípade, že nepoužívate vlastný e-mail.

VITAZENIT má skladom väčšinu produktov, ktorých počet sa zvyšuje každým dňom. Stále pre Vás pripravuje nové a zaujímavé produkty, ktoré majú priaznivé ceny a prvotriednu kvalitu. Dokáže uspokojiť každého zákazníka, či už športovcov, priaznivcov wellness a zdravého životného štýlu ako aj bežných ľudí, ktorým nie je ľahostajné ich zdravie. Nájdete u nás taktiež úzko špecializované liečivé prípravky na riešenie konkrétnych neduhov alebo zdravotných problémov.

Náš sortiment je určený pre všetkých, ktorí si chcú udržať zdravie, myslia na budúcnosť, chcú sa dobre cítiť vo svojom tele, dobre vyzerať a mať dostatok energie, aby zvládli každodenné prekážky. Zlepšite si imunitu, posilnite organizmus, podporte liečbu a znížte vedľajšie účinky liekov. Vďaka našim výrobkom dosiahnete pevné zdravie a dlhý život.

Športovcom pomáhame zdravo žiť, zvyšovať ich výkon, znižovať telesnú hmotnosť, vybudovať svalovú hmotu. Správnym prístupom predchádzať opotrebeniu organizmu, ochoreniam a hlavne chrániť zdravie.

 

Sme tu pre Vás a radi Vás podporíme v zdravom životnom štýle.