LIVSANE Hrejivý zábal na oblasť krku a ramien, 29x9 cm

 
 
ŠÚKL:  P99032
Uvoľňuje bolesti svalov a kĺbov. 
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€6,80    
Značka Livsane
Kategória Náplasti
 
Charakteristika:
Hrejivý zábal uvoľňuje bolesti svalov a kĺbov na zadnej strane krku a v oblasti ramien. Tepelný zábal sa aktivuje vzduchom. Jemné, upokojujúce teplo pôsobí po dobu najmenej 8 hodín. Flexibilný zábal sa aplikuje nalepením na pokožku a po použití je ľahko odstrániteľný. 
 
Použitie:
Uistite sa, že je pokožka v mieste aplikácie suchá a čistá. Otvorte vrecko ručne (nerežte) a vyberte tepelný zábal. Opatrne odlepte ochrannú fóliu na oboch stranách zadnej strany tepelného zábalu. Aplikujte lepivú stranu tepelného zábalu na kožu v mieste bolesti. Po použití tepelný zábal opatrne odstráňte. Tepelný zábal sa aktivuje vzduchom - preto by malo byť vrecko otvorené len pred použitím tepelného zábalu. 
 
Upozornenie:
Pri nevhodnom použití môže tepelný zábal spôsobiť popáleniny aj pri nízkych teplotách! Dodržujte všetky pokyny a kontraindikácie uvedené v priloženej písomnej informácii a v pravidelných intervaloch kontrolujte oblasť použitia! Uistite sa, že vzduch môže cirkulovať nad tepelným obalom a nepôsobí žiadny tlak. Ak sa tepelný zábal stáva nepríjemne horúcim, musí byť aplikácia okamžite prerušená. Nepoužívajte počas spánku. 
 
 
Hmotnosť 0.51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: