Hrejivá náplasť s kapsaicínom 12x18 cm 1 ks

 
 
1 hrejivá náplasť s kapsaicínom 12x18 cm.
Pri nákupe   5 a viac ks zľava  5%.
Pri nákupe 10 a viac ks zľava 10%.
Pri nákupe 20 a viac ks zľava 20%.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€1,50    
Značka Liečivé rastliny
Kategória Náplasti
 
Charakteristika:
Hrejivá náplasť s kapsaicínom.
  • pri únave a preťažení svalov a kĺbov
  • po športových aktivitách
  • vhodná na prehriatie kolenných, členkových, ramenných kĺbov a driekovej oblasti
  • pomáha uvoľňovať svalové napätie a navodzuje pocit uvoľnenia v postihnutých oblastiach
 
Zloženie:
Capsicum extract 2,89 %, Menthol 7,8 %, Camphor 9,6 %, Olibanum 12,5 %.
 
Použitie:
Náplasť sa aplikuje na vodou a mydlom umytú a usušenú pokožku. Po odstránení ochranného krytu sa náplasť priloží na postihnuté miesto a pritlačí, až dokonale priľne k pokožke.
Najneskôr po 8 hodinách sa náplasť opatrne odstráni. Pokožka sa následne umyje mydlom a teplou vodou.
Aplikujte na postihnuté miesto podľa potreby, nie viac ako 3 náplasti denne po dobu najviac 7 dní. Ďalšia aplikácia náplasti na rovnaké miesto sa môže vykonať spravidla po týždennej až dvojtýždennej prestávke. Ošetrené miesto sa neprekrýva ďalším obväzom a ani nezahrieva.
 
 
Upozornenie:
Len na vonkajšie použitie - podľa návodu. Náplasť nepoužívajte pokiaľ ste alergický(á) na kapsaicín alebo akúkoľvek ďalšiu zložku, alebo trpíte kožným ochorením.
 
U citlivých osôb sa môže ojedinele vyskytnúť alergická reakcia podobná popŕhleniu žihľavou. V prípade akýchkoľvek neobvyklých kožných reakcií prestaňte náplasť používať. O ďalšom použití sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Náplasť sa nesmie prikladať na poranenú alebo poškodenú pokožku. Nesmie prísť do styku so sliznicami, najmä nie očami. Po každej manipulácii s náplasťou je potrebné umyť si ruky mydlom a teplou vodou. Nepoužívajte súčasne so zahrievacím vankúšom. Nepoužívajte minimálne 1 hodinu pred kúpeľom a ani tesne po ňom. 
 
Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote v pôvodnom obale. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí.
Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale. Nie je určené deťom do 12 rokov. Tehotné a dojčiace ženy môžu používať len po konzultácii s ošetrujúcim lekárom. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc.
 
Hmotnosť 0.07 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: