Esprico 60 kapsúl

 
 

ESPRICO je dietetický prípravok na zvláštne medicínske účely, určený k diétnemu postupu pri AD(H)D , ktoré sú sprevádzané poruchami koncentrácie a poruchami učenia. Vhodný pre deti od 3 rokov.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€13,80    
Značka Engelhard Arzneimittel
Kategória Ukľudnenie, spánok
 
Charakteristika:
Esprico je výživový doplnok pre lekárske účely (bilančná diéta) určený k dietnemu postupu pri poruchách nedostatku pozornosti/hyperaktivity, ktoré sú sprevádzané  poruchami koncentrácie a učenia. ESPRICO bolo vyvinuté na základe súčasných vedeckých poznatkov o stravovacích potrebách detí od 3 rokov s AD(H)D, s poruchami nedostatku pozornosti/hyperaktivity, ktoré sú sprevádzané  poruchami koncentrácie a učenia.
 
Zloženie:
Obsahuje čistý olej z morských rýb a prírodný, rastlinný olej z pupalky. Tieto oleje obsahujú esenciálne Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny. Magnezium a zinok vhodne doplňujú zloženie.
ESPRICO neobsahuje lepok, laktózu, glutamát a ftaláty. Neobsahuje žiadne konzervačné prostriedky a dochuťovadlá. U všetkých olejov sa prísne sleduje výskyt ťažkých kovov a iných škodlivých látok.
 
Dávkovanie:
Pre deti od 3 rokov : 1 kapsula behom jedla alebo po jedle každé ráno a večer.
Pre deti od 5 rokov : 2 kapsule behom jedla alebo po jedle každé ráno a večer.
Žuvacie kapsule sa prehĺtajú alebo žuvajú s malým množstvom tekutiny. Obsah kapsule je možné aj vytlačiť na lyžičku alebo zamiešať do jedla.
 
 
Balenie:
60 kapsúl.
 
Upozornenie:
Užívanie prípravku konzultujte s lekárom alebo lekárnikom. Esprico je doplnková bilančná diéta. Nemal by si užívať pri alergii na niektorú zo zložiek ako napr. ryby, pupalku.
 
 
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: