CORDYCEPS active 60 kapsúl

 
 

Cordyceps je vzácna huba, ktorá rastie v horských oblastiach Číny, Tibetu a Nepálu. Existuje viac ako 500 druhov tejto huby, ale najznámejšia a najvzácnejšia je huba s názvom "Húsenica čínska" (Cordyceps sinensis). Cordyceps active je vhodný pre všetkých športovcov, aktívne osoby i starších ľudí.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€16,60    
Značka Terezia Company
Kategória Povzbudenie, nevoľnosť
 
Charakteristika:
Cordyceps je vzácna huba, ktorá rastie v horských oblastiach Číny, Tibetu a Nepálu. Existuje viac ako 500 druhov tejto huby, ale najznámejšia a najvzácnejšia je húsenica čínska (Cordyceps sinensis). Je používaná v tradičnej čínskej medicíne už viac ako 2 000 rokov.
 
Obsahuje polysacharidy (glukány), vlákninu a ďalšie vzácne biologicky aktívne látky. Rozchodnica ružová dodáva telu silu a vytrvalosť pri športových výkonoch. Huba reishi prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a na udržanie zdravých obehových funkcií. Leuzea saflorová zvyšuje adaptibilitu organizmu v extrémnych a stresových situáciach, stimuluje duševné funkcie a povzbudzuje telo.
 
Zloženie:
Extrakt rozchodnice ružovej, extrakt leuzey saflorovej, prášok lyofilizovanej leskôrky lesklej a prášok huby húsenice čínskej.
 
Dávkovanie:
1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.
 
 
Balenie:
60 kapsúl.
 
Upozornenie:
Nie je vhodné pre deti a mladistvých do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitejstravy a zdravého životného štýlu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra V hodné pre bezgluténovú dietu.
 
Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: