Blokurima 2 g D-MANÓZA 10 vrecúšok

 
 
Starostlivosť o močové cesty.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€8,10    
Značka OnaPharm
Kategória Močové cesty
 
Charakteristika:
D - manóza k starostlivosti o močové cesty vhodná nielen pre pacientov trpiacich na časté problémy s močovým ústrojenstvom, ale vhodné aj pre tehotné ženy.
D-manóza je po vstrebaní do organizmu vylúčená v nezmenenej forme obličkami do moču. Tu sa účinne viaže na príchytnú aparát (FimH Adhesin) baktérií UPEC (uropatogénnych E. coli, pôvodca cca 90% infekcií dolných močových ciest.
 
Dávkovanie:
Obsah jedného vrecúška rozpustiť v pohári vody. Každý takýto pohár obsahuje 2 dávky. Vypiť odporúčané množstvo podľa schémy v príbalovej informácii (resp. podľa nasledujúceho odporúčania):  

a) Dávkovacia schéma AKUT:
Prvý deň užite 8 dávok (= 4 vrecúška), z toho 6 dávok počas dňa pravidelne po 2-3 hodinách a 2 dávky (= 1 vrecúško) pred spaním.
Druhý deň užite 6 dávok (= 3 vrecúška), z toho 4 dávky počas dňa pravidelne po 3 hodinách a 2 dávky (= 1 vrecúško) na noc.
Tretí až piaty deň užite 2 dávky (= 1 vrecúško), jednu ráno a jednu večer.

b) Dávkovacia schéma SEX:
Užite jedno vrecúško (2 dávky) 1 hodinu pred pohlavným stykom a ďalšie jedno vrecúško 1 hodinu po pohlavnom styku.

c) Dávkovacia schéma LONG:
Užívajte 2 dávky (= 1 vrecúško), jednu ráno a jednu večer.
 
Balenie:
10 vrecúšok.
 
Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívať v prípade precitlivelosti na niektorú zložku. Prípravok nie je určný ako náhrada pestrej stravy. Prípravok je vhodný aj pre tehotné ženy, diabetikov a celiatikov. Uskladňovať mimo dosah a dohľad detí.
 
Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: