Nestlé BEBA Sensitive 800 g

 
 
ŠÚKL:  D0879
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely pri zápche a drobných tráviacich ťažkostiach určená pre deti od narodenia. 
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€19,10    
Značka Nestlé
Kategória Mliečne kaše + výživy
 
Charakteristika:
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely pri zápche a drobných tráviacich ťažkostiach určená pre deti od narodenia. 
 
Výživa je hypoalergénna, obsahuje OPTIPRO H.A, s baktériami mliečneho kvasenia Lactobacillus reuter.
Mix GOS/FOS zvyšuje frekvenciu mäkkej stolice, zvýšené množstvo horčíka zvyšuje obsah vody v stolici.
 
Vďaka obsahu kvalitnej hydrolyzovanej bielkoviny OPTO PRO HA, ktorá je špeciálne upravená tak, aby sa priblížila materskému mlieku, sa zrýchľuje vyprázdňovanie žalúdka, a navyše je vhodná pre deti s alergiou v rodine.
 
Beba Sensitive tiež obsahuje Lactobacillus reuteri, jedinečné živé baktérie mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku a v tráviacom ústrojenstve dojčených detí. S preukázanou účinnosťou. Prebiotická vláknina GOS/FOS . Vyšší obsah horčíka napomáha správnemu hospodáreniu s energiou.
 
Dávkovanie:
Pri príprave je potrebné postupovať podľa návodu na obale výrobku.
Pred samotnou prípravou mliečnej výživy sa sterilizuje fľaša a cumeľ vo vriacej vode. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa má prevariť a nechať vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vyleje do vysterilizovanej fľaše. Neodporúča sa opakovane používať prevarenú vodu. Na dávkovanie sa vždy používa priložená odmerka. Prášok v odmerke nestláčajte.
Do vody (40-50°C) sa pridá zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a obsah sa dôkladne pretrepe (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Potom sa doplní zvyšok vody a znova sa premieša. Skontrolovať teplotu pripraveného mlieka. Vždy pripravte len jednu dávku a kŕmte okamžite po príprave. Neuchovávajte nedojedenú porciu.
 
Balenie:
800 g.
 
Upozornenie:
Potravinu možno používať pod lekárskym dohľadom. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania, ktoré sú uvedené na obale prípravku.
 
 
Hmotnosť 0.95 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: