Stop kŕčom Mg + B6 + Draslík 50 kapsúl

 
 
Zabezpečuje správnu činnosť svalov (kontrakcie a relaxácie), na ktorej sa podieľajú hlavne horčík, draslík, vitamín E a vitamín B6.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€5,10    
Značka Natur Produkt
Kategória Minerály
 
Charakteristika:
Prípravok so špeciálnym zložením na zabezpečenie správnej činnosti svalov (kontrakcie a relaxácie), na ktorej sa podieľajú hlavne horčík, draslík, vitamín E a vitamín B6. Draslík sa zúčastňuje na prenose nervových impulzov v nervovom a svalovom systéme, zabezpečuje pravidelný priebeh reakcií spojených s kontrakciou svalov. Vitamín E plní v organizme človeka funkciu fyziologického zhášača voľných radikálov (antioxidant) a stabilizuje bunkovú membránu. Horčík (magnézium) je katalyzátorom viac ako 300 enzymatických reakcií prebiehajúcich v organizme. Okrem iného reguluje prechod iónov a chemických prvkov z medzibunkového priestoru do vnútra buniek, čo vplýva na správnu pravidelnú svalovú prácu. Vitamín B6 je koenzýmom mnohých reakcií prebiehajúcich v organizme. Má pozitívny vplyv na absorpciu minerálií a hlavne horčíka.
 
Zloženie:
Citrónan draselný; objemové činidlá: izomalt, mikrokryštalická celulóza; oxid horečnatý; vitamín: D-?-tokoferol; protihrudkové činidlá: stearan horečnatý, oxid kremičitý; vitamín: pyridoxínhydrochlorid; polevové činidlá: hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, mastenec, triacylglyceroly, polydextróza, arabská guma; farbivo: E 171.
 
Dávkovanie:
1-2 tablety denne. Prípravok je určený pre dospelých. Odporúčaná denná dávka sa nemá presiahnuť. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. 
 
 
Balenie:
50 kapsúl.
 
Upozornenie:
Nie je určený pre deti. Nadmerné požívanie môže mať laxatívny účinok. Výživový doplnok sa nemá používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Hmotnosť 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: