Emelin FF 30 kapsúl

 
 

EMELIN FF obsahuje veľmi dobre organizmom prijímanú formu železa, vyznačujúcu sa vysokou účinnosťou, bezpečnosťou a jednoduchosťou podania.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€7,30    
Značka Medochemie Ltd
Kategória Minerály
 
Charakteristika:
EMELIN FF obsahuje komplex bielkoviny kazeínu so železitým iónom (Fe3+) stabilizovaný sukcinyláciou (reakciou s kyselinou jantárovou). Uvoľňovanie železa je závislé od pH (stabilizovaný komplex je nerozpustný v žalúdku). Sliznica žalúdka tak neprichádza so železom do styku. Tým sa znižuje riziko zápchy a ďalších gastrointestinálnych ťažkostí vrátane pálenia záhy. EMELIN FF je veľmi dobre znášaný. EMELIN FF ďalej obsahuje kyselinu listovú (vitamín B9) vhodnú nielen pre ženy vo všeobecnosti, ale aj počas tehotenstva.
 
Železo prispieva:
 -k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie,
 -k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu,
 -k správnemu prenosu kyslíka v tele,
 -k správnemu fungovaniu imunitného systému,
 -k zníženiu vyčerpania a únavy,
 -k správnej kognitívnej funkcii.
 
Dávkovanie:
1 kapsula denne. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou.
 
Balenie:
30 kapsúl.
 
Upozornenie:
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 12. rokov. Prípadne užívanie deťmi je potrebné konzultovať s lekárom. Ak užívate lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa pred užívaním Emelinu FF s Vaším lekárom. Uchovávajte v suchu a v chlade. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu malých detí. Výrobok sa nesmie požívať ako náhrada rozmanitej stravy.
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: