Iplikátor D1 Veľký 38 x 68 cm režné plátno

 
 
Iplikator pomáha proti bolestiam chrbtice, kĺbov, hlavy, proti svalovej únave a nespavosti .
Dostupnosť DODACIA DOBA: 4 DNI DPD, 5 DNÍ POŠTA
€19,20    
Značka Iplikator s.r.o.
Kategória Masážne prípravky
 
Charakteristika:
Iplikátor je určený na individuálne používanie. Využíva poznatky z dôb tradičnej čínskej medicíny. Možno ho čiastoťne porovnať s účinkom aplikácie "mej chua čžeň" - tzv. pekingského kladivka. Zbavuje bolestí v kĺboch, svaloch, chrbtici, je tiež určený na regeneráciu organizmu a zvýšenie práceschopnosti. Iplikátor aktivizuje vlastné sily organizmu v boji so syndrómom bolesti. Spektrum použitia je veľmi široké. Možno ho používať v prevencii aj v liečbe.
 
Iplikátor sa s úspechom používa na:
  • predchádzanie, odstránenie alebo zmenšenie bolestí pri radikulitíde a osteochondróze,
  • zvýšenie odolnosti proti svalovej únave,
  • odstránenie pocitov bolesti pri zápalových procesoch a bolestiach v kĺboch,
  • zvýšenie ohybnosti v kĺboch,
  • odstránenie kŕčov v svaloch.
 
Použitie:
Iplikátor treba priložiť na bolestivé miesto (na holé telo), potom ho pritlačiť rukami až do prahu bolesti, ktorá sa dá vydržať počas 40 - 60 sekúnd tak, že sa každých 10 sekúnd zintenzívni tlak, pavient pritom pohybuje svalstvom v bolestivej oblasti. Procedúra prikladanie iplikátora na bolestivú oblasť sa opakuje až do úplného vymiznutia bolesti. Iplikátor sa môže nosiť dlhšiu dobu na bolestivom mieste, pričom ho treba pritlačiť a upevniť elastickým obväzom, pásom, uterákom atď.
 
Pri použití na kĺby nutné iplikátor prikladať na vonkajšiu a bočnú časť k´bu tak, aby hroty iplikátora netlačili na nervový cievny systém (ktorý sa nachádza v podkolení, podpaží, v slabinách, na vnútornej strane lakťového kĺbu), rovnomerne upevniť elastickým obväzom miernym prilačením k telu na 30 - 45 minút. Pri použití na kolenný kĺb sa pokúste o pomalú chôdzu alebo v sede niekoľkokrát ohnite a narovnajte nohu. Súčasne prikladanie iplikátora na kĺby a veľkého iplikátora na chrbticu (vhodné na ňom v leže ostať po dobu 30 minút) pomáha nielen odstraňovať bolesti v kĺboch, ale celkovému zlepšeniu stavu.
 
Balenie:
Iplkikátor D1 Malý 38 x 68 cm 1 kus.
 
Upoozrnenie:
Iplikátor sa neodporučuje používať v prípadoch kožnej choroby, zhubné a nezhubné nádory, papilómy, lipómy, materské znamienka, tromboflebitída - u všetkých v mieste aplikácie. V prípade väčšieho materského znamienka, bradavice a podobne je možné krúžok (krúžky) v tomto mieste z koberčeka odstrániť alebo zodpovedajúce miesto na koži prelepiť spofaplastom.
 
Dezinfekcia sa robí bežným dezinfekčnými prostriedkami (umýva sa pomocou kefky).
Poznámka: Uvoľnené koliesko treba znovu prilepiť alebo prišiť na pôvodné miesto.
 
Prípade ďalšie pozitívne alebo negatívne následky použitia iplikátora konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom.
Z hygienických dôvodov môže iplikátor používať len jeden pacient.
 
Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: