HEMOSTOP GÉL MAX - DA VINCI 75 ml

 
 

HemoStop Gel Max je účinný prípravok s obsahom 12 rastlinných extraktov. Po nanesení na konečník vytvára hydratačnú, zvláčňujúcu, upokojujúcu, regeneračnú, chladivú a čistiacu hydrogélovú vrstvu.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€5,90    
Značka Simply You Pharmaceuticals
Kategória Masážne prípravky
 
Charakteristika:
HemoStop Gel Max je účinný prípravok s obsahom 12 rastlinných extraktov. Po nanesení na konečník vytvára hydratačnú, zvláčňujúcu, upokojujúcu, regeneračnú, chladivú a čistiacu hydrogélovú vrstvu. Je určený na aplikáciu pri: poruchách sliznice konečníka spojených so vznikom hemoroidov, pri svrbení, štípaní a pálení konečníka, pri zaparení a popraskaní sliznice a okolia konečníka.
 
Zloženie:
12 rastlinných extraktov: dubovej kôry, Boswelia, ľubovníkovej vňate, svetlíkovej vňate, nechtíkového kvetu, vňate myšieho chvostu, kvetu fialky, skorocelového listu, kvetu slezu, bazového kvetu, prasličkovej vňate, listu aloe.
 
Použitie:
2-3krát denne naneste primerané množstvo gélu na postihnutý konečník. Odporúčaná doba aplikácie je 5-10 dní. Aplikovať na čistú sliznicu konečníka. Určené na vonkajšie použitie. Vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.
 
 
Balenie:
75 ml.
 
 
Hmotnosť 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: