Kosti a kĺby - čaje

Bylinkové čaje ako podporná liečba pri chorobách celého pohybového aparátu - kostí, svalov a kĺbov - majú svoje miesto od čias tradičnej ľudovej medicíny. Čaje na kosti a kĺby majú miesto aj v tejto kategórii našej ponuky. Obsahujú minerály, vitamíny a ďalšie zložité organické molekuly podporujúce zdravý stav kostí a kĺbov.
 
1
2 112
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • Dodacia doba: 1 deň DPD; 2 dni pošta Výrobca: Agrokarpaty

  Ovocný čaj v nálevových vreckách.

  €1,30
 • Dodacia doba: 1 deň DPD; 2 dni pošta Výrobca: Fytopharma

  Alchemilka (vňať alchemilky), obsahuje vitamíny, minerály, silice a flavonoidy s priaznivým účinkom na zdravie, pomáha zachovať pohodu pred a počas menštruácie, prispieva k zdravým svalom a kĺbom a prispieva k dobrému tráveniu.

  €1,60
 • Dodacia doba: 1 deň DPD; 2 dni pošta Výrobca: Fytopharma

  Praslička podporuje vylučovaciu funkciu obličiek, obsiahnutý kremík pomáha udržiavať vlasy, nechty a pokožku v optimálnom stave, udržiava elasticitu ciev, pomáha zmierňvať zápaly kĺbov a podporuje odolnosť kĺbových chrupaviek a je bohatá na látky, ktoré chránia pečeň pred toxickými látkami.

  €1,20
 • Dodacia doba: 1 deň DPD; 2 dni pošta Výrobca: Fytopharma

  Praslička podporuje vylučovaciu funkciu obličiek, obsiahnutý kremík pomáha udržiavať vlasy, nechty a pokožku v optimálnom stave, udržiava elasticitu ciev, pomáha zmierňvať zápaly kĺbov a podporuje odolnosť kĺbových chrupaviek, je bohatá na látky, ktoré chránia pečeň pred toxickými látkami.

  €1,40

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom