Colafit s vitamínom C, 60 kociek + 60 tabliet

 
 

Kolagén pre podporu kĺbovej chrupavky, pokožky, ďasien.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€16,70    
Značka Apotex
Kategória Kĺby, svaly
 
Charakteristika:
Colafit je prípravok čistého kryštalického kolagénu, s čistotou 99,9%, ktorý má veľmi priaznivý vplyv na pokožku a kĺby. Doplnený vitamín C navyše intenzívne prispieva k tvorbe kolagénu pre funkciu chrupaviek, kostí, zubov a ďasien.
Chrupavka v kĺbe je až zo 40% tvorená práve kolagénom. Organizmus hospodári s kolagénom podľa dôležitosti tak, aby nedošlo k ohrozeniu základných funkcií. Preto by sme nemali podceňovať príjem kolagénu a brať vážne aj také možno nenápadné signály, ktoré nám naznačujú, že sa v našom tele niečo deje, ako napr. zhoršenie stavu pokožky, vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov, lúpanie v kĺboch ​​alebo bolesti chrbta. Podľa odborníkov už v 25-tich rokoch dochádza k prvému opotrebovaniu kĺbov a preto je potrebné kolagén pravidelne telu dodávať.
 
Zloženie:
Kryštalický kolagén.
 
Dávkovanie:
1 kocka denne ráno nalačno, minimálne 10 minút pred jedlom. 
1 tableta vitamínu C denne spoločne s kockou Colafit, alebo kedykoľvek počas dňa.
Pre dosiahnutie požadovaného efektu užívajte Colafit 2-3 mesiace 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať trvalo.
 
Balenie:
60 kociek + 60 tabliet.
 
Upozornenie:
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 2 rokov. Vhodné pre diabetikov v rámci diéty schválenej lekárom, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje žiadne iné prímesi a ťažké kovy.
Informácie pre diabetikov: 1 tableta vitamínu C obsahuje 435 mg cukru (sacharóza). Výrobok je tvorený dvoma fľaštičkami, ktoré sú pripravené na použitie. V spodnej fľaštičke je Colafit 60 kociek a v hornej fľaštičke je vitamín C 60 tabliet.
 

 

 

Hmotnosť 0.26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: