Cemio Kamzík 60 kapsúl

 
 
ŠÚKL:  VDC19
Výživový doplnok s obsahom čistého kolagénu typu I a II, vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€14,70    
Značka Cemio
Kategória Kĺby, svaly
 
Charakteristika:
Cemio KAMZÍK obsahuje špičkový švajčiarsky kolagén novej generácie v kvalite CollPure, ktorá zaisťuje maximálnu čistotu a originálny pôvod látok. Prípravok neobsahuje žiadne ďalšie prímesi ani umelé farbivá. Kolagén typu I je hlavnou súčasťou spojivových tkanív, ako sú väzy, šľachy a kosti, kde zaisťuje ich pevnosť. Je tiež silne zastúpený v pokožke, má preto významný vplyv na jej vzhľad. Kolagén typu II sa najviac vyskytuje v kĺbovej chrupavke, ktorú drží pohromade a zaisťuje jej pevnosť a odolnosť.
 
Použitie:
Výživový doplnok sa obvykle užíva v množstve 1 kapsula denne kedykoľvek v priebehu dňa. Odporúča sa užívať minimálne po dobu 2 mesiacov. Kapsuly sa užívajú vcelku a zapíjajú sa potrebným množstvom tekutiny. Kúra sa má opakovať niekoľkokrát do roka. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné užívať trvalo.
 
Balenie:
60 kapsúl.
 
Upozornenie:
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Hmotnosť 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: