Fine6 olej na hemoroidy 50 ml

 
 

Prípravok určený všetkým, ktorí majú problémy s hemoroidmi a podráždenou pokožkou v oblasti konečníka.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€14,20    
Značka FINE 6 s.r.o.
Kategória Intímna hygiena
 
Charakteristika:
Kvalitný prípravok rakúskeho pôvodu, určený všetkým, ktorí majú problémy s hemoroidmi a podráždenou pokožkou v oblasti konečníka. Ak Vás trápi tento zdravotný problém, neutíchajúca bolesť a neznesiteľné svrbenie, siahnite po prípravku Fine6, ktorý rýchlo pomôže vyriešiť Vaše problémy s hemoroidmi.
Prípravok je vyrobený na prírodnej báze ktorá obsahuje unikátnu kombináciu liečivých látok s dôrazom na hojivé, upokojujúce a regeneračné účinky liečivých bylín a pagaštanu konského. Všetky zložky prípravku patria k dlhodobo prevereným účinkom pôsobiacim proti hemoroidom a obnovení pružnosti pokožky v oblasti konečníka.
  • úľava prichádza ihneď po aplikácii prípravku
  • rýchly nástup účinku už po niekoľkých dňoch
  • s 85-90% účinnosťou u pacientov trpiacich hemoroidmi
  • uľahčuje bolestivé vyprázdňovanie
  • 25 rokov na európskom trhu

 

Použitie:
Pred použitím je potrebné poriadne zatrepať. Aplikovať 2-3 kvapky oleja na postihnuté miesto 1-2 krát za deň, používať denne kým sa hemoroid nestiahne. Po otvorení spotrebovať do 60 dní.
 
Balenie:
50 ml.
 
Upozornenie:
Výrobok je určený na vonkajšie použitie. tehotné a dojčiace ženy sa o používaní prípravku musia poradiť s lekárom. Prípravok sa nesmie používať po čerstvých chirurgických zákrokoch. Ak dôjde k náhodnému požitiu viac ako niekoľkých kvapiek a pretrváva nežiadúca reakcia je potrebné vyhľadať lekársku pomoc, alebo kontaktovať toxikologické centrum. Neaplikovať do očí, v prípade kontaktu je nutné vypláchnuť oči vodou.
 
Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: