Beliema Effect tablety vaginálne 10 ks

 
 
ŠÚKL:  P94730

Zdravotnícka pomôcka vhodná vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry.

Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€9,70    
Značka CF Pharma
Kategória Intímna hygiena
 
Charakteristika:
Prípravok je zdravotnícka pomôcka vhodná vo všetkých prípadoch dočasnej zmeny vaginálnej flóry.
Vaginálne tablety s laktobacilmi a s obsahom kyselinej mliečnej:
  • Obnovujú a udržujú fyziologické pH.
  • Vhodné vo všetkých prípadoch dočasnej zemny vaginálnej flóry, spôsobenej tiež baktériami alebo kvasinkami.
  • Môžu prispieť k redukcii svrbenia, vaginálneho výtoku a zápachu.
  • Rozpúšťajú sa počas niekoľkých minút.
Každá tableta obsahuje: Lactobacillus acidophilus (500 miliónov UFC), kyselinu mliečnu (15 mg titrovaných na 60%)
Tablety obsahujú živé laktobacily a kyselinu mliečnu, vďaka čomu obnovujú prirodzenú vaginálnu mikroflóru v prípade kvasinkovej aj bakteriálnej infekcie. Nielenže odstraňujú nepríjemné pocity pálenia ale tiež zastavujú vaginálny výtok a nepríjemný zápach. Rozpúšťajú sa už v priebehu niekoľkých minút.
Vaginálne tablety Idelyn Beliema s dvomi aktívnymi zložkami hoja vašu vagínu aj vtedy, keď netušíte čo je príčina vašej nepohody. Tak aby ste vy mohli byt opäť sama sebou!
 
Použitie:
Odporúča sa použiť jednu tabletu najlepšie večer pred spaním, počas 10 dní nasledujúcich posebe. S desaťdňovou liečbou začnite pred začiatkom menštruačného cyklu alebo hneď po jeho skončení. Podľa posúdenia lekára môže liečba pokračovať až 20 dní.
Prípravok sa môže používať v opakovaných cykloch. Keď vyberáte tabletu z obalu, dávajte dobrý pozor, aby ste netlačili na stred tablety v blistri, pretože by sa mohla prelomiť. Aby ste správne a bezpečne vybrali tabletu, vyviňte mierny tlak na koniec zodpovedajúceho otvoru s tabletou alebo zatlačte na hliníkovú fóliu na zadnej časti blistra a tabletu vytiahnite. Tabletu použite ihneď po vybratí z blistra. Musíte ju zasunúť hlboko do vagíny, čím sa uľahčí jej rýchle rozpustenie.
 
Balenie:
10 vaginálnych tabliet.
 
Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané dávkovanie, pretože vyššie množstvo by mohlo viesť k vzniku nežiaducich účinkov. Prerušte používanie prípravku Beliema® Effect po 30 dňoch. Nepoužite prípravok, ak je originálny obal poškodený alebo ak sa výrobok príliš drobí. 
Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí. Tento prípravok nepoužívajte v prípade jeho neznášanlivosti alebo v prípade známej precitlivenosti na jeho zložky. Každá tableta je určená na jednorazové použitie a vyberá sa z obalu tesne pred jej použitím. Tableta je určená na vaginálne použitie, neprehĺtajte ju ani nerozpúšťajte v ústach. V prípade tehotenstva alebo dojčenia sa poraďte s lekárom o správnom používaní prípravku.
 
 
Hmotnosť 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: