Bepanthen Care 100 g, masť

 
 
ŠÚKL:  CPNP 1245736
Bepanthen Care Masť je určený na každodennú starostlivosť o pokožku zadočku, pomáha ho chrániť pred vznikom zaparenín. Prispieva k posilneniu kožnej bariéry, hydratuje a regeneruje pokožku.
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€11,10    
Značka Bayer
Kategória Detská kozmetika
 
Charakteristika:
Bepanthen masť spĺňa všetky vlastností optimálneho prípravku na ošetrovanie detskej pokožky udržiava optimálnu vlhkosť pokožky - neobsahuje zinok, ktorý vysušuje pokožku, neobsahuje parfumácie, neobsahuje konzervačné látky (parabény), neobsahuje dezinfekčné a antiseptické prísady, neobsahuje potenciálne toxické prísady, neobsahuje zbytočné prísady a má klinicky overený účinok a bezpečnosť
 
Zloženie:
Účinné látky: Dexpanthenolum 50 mg. 
Masťový základ: cetylalkohol, stearylalkohol, biely vosk, tuk z ovčej vlny, biela vazelína, panenský mandľový olej, tekutý parafín, čistená voda.
 
Použitie:
Bepanthen masť sa nanáša v tenkej vrstve na vodou očistenú podráždenú alebo zapálenú pokožku raz až niekoľkokrát denne až do úplného zahojenia.
 
 
Balenie:
100 g.
 
Upozornenie:
Bez súhlasu lekára môžete Bepanthen masť používať na chorú kožu u detí najdlhšie 7 dní. Ak pri používaní lieku ťažkosti neustúpia do 7 dní alebo sa naopak zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Na nepodráždenú pokožku detí sa môže masť používať bez obmedzenia. Pri predpise iných liekov oznámte lekárovi, že používate Bepanthen masť.
 
Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: