Biela perla, systém na bielenie zubov v 2 krokoch, súprava

 
 
Biela perla Professional - enzymatický bieliaci systém ponúka efektívne a bezpečné bielenie zubov v domácich podmienkach.
Súprava: aplikátor, aktivátor 8 ml, gél 75 ml
Dostupnosť DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA
€16,20    
Značka Dimenzia
Kategória Bielenie zubov
 
Charakteristika:
Biela perla professional enzymatický bieliaci systém ponúka krátky čas priamej aplikácie na zuby 20 minút, krátku dobu bielenia 10-14 dní, efekt vybielenia viditeľný už po 5 dňoch.
Vysoká kvalita vychádza z moderného 2-krokového používania a z unikátnych aplikátorov umožňujúcich vyformovanie presného odtlačku zubov.
 
Použitie:
Postupujte podľa návodu na použitie. Pred bieliacou kúrou sa odporúča dôkladne si vyčistiť chrup zubnou pastou.
 
1. Pomocou špeciálneho tvarovateľného aplikátora si vytvoríte presnú kópiu vašich zubov. Formovanie aplikátorov je jednoduché a dá sa realizovať aj v domácich podmienkach, s použitím horúcej vody. Aplikátory po vyformovaní dokonale kopírujú horné a dolné zuby užívateľa.
2. Pomocou štetiny natrite na zuby aktivačný gél - AKTIVÁTOR.
3. Do vyformovaných aplikátorov naneste bieliaci gél. Aplikátory s bieliacim gélom nechajte pôsobiť na zuboch 10-20 minút.
4. So systémom Biela perla Professional budete mať zuby belšie už po 5 dňoch.
6. Aby bol výsledok bieliacej procedúry dlhotrvajúci, je potrebné používať Bielu perlu zubnú pastu s bieliacim účinkom aj po ukončení 10-14 dňovej bieliacej kúry.
 
Balenie:
Špeciálne termoplasticky tvarovateľné aplikátory (2 ks + 1 náhradný), nádoba č. 1 s aktivačným gélom 8 ml (krok 1), tuba č.2 s bieliacim gélom 75 ml (krok 2), návod na použitie, škála belosti - slúži na porovnanie výsledkov bielenia.
 
Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote mimo slnečného žiarenia. Používajte podľa priloženého návodu na použitie.
 
Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: