Alergia

Príliš aktívny imunitný systém vyvoláva prejavy organizmu, ktoré nazývame alergiou. Najhlbšiu príčinu týchto procesov zatiaľ nepoznáme. Napriek tomu sa zistilo kvantum poznatkov, ktoré nám alergické prejavy pomáhajú zmierňovať a prekonávať.
 
3
9 139
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA Značka: Naturica

  Pre vlasy nechty, pleť, ale aj kosti a imunitu.

  €3,70
 • DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA Značka: Janssen Pharmaceutica
  ŠÚKL:  15854
  Livostin 0,5 mg/ml nosová suspenzná aerodisperzia je antialergikum. Livostin 0,5 mg/ml poskytuje úľavu pri ťažkostiach, ako je kýchanie, výtok a svrbenie nosa spojené s alergickou reakciou na trávu, peľ, plesne, prach a iné látky.

  €6,50
 • DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA Značka: Biologische Heilmittel Heel
  ŠÚKL:  13004
  Používa sa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri lymfatizme (neželané správanie sa organizmu voči infekcii), lymfedéme (miazgový opuch) - pooperačnom, prípadne postraumatickom, zníženej odolnosti organizmu, skrofulóze (tuberkulóza krčných miazgových uzlín) a ostatných opuchoch žliaz.

  €8,60
 • DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA Značka: Stada Pharma
  ŠÚKL:  87123

  Dermálny gél je určený proti alergickým reakciám. Používa sa na liečbu alergických a svrbivých prejavov pokožky pri jej podráždení vyvolanom nadmerným opaľovaním, popáleninami prvého stupňa, uštipnutím a bodnutím hmyzom, žihľavkou (urtikáriou) a na iné svrbivé prejavy pokožky rôznej etiológie, svrbivý ekzém a ovčie kiahne.

  €3,60
 • DODACIA DOBA: 1 DEŇ DPD, 2 DNI POŠTA Značka: Zentiva
  ŠÚKL:  05476
  Liečivom lieku je cetirizín dihydrochlorid. Liek je proti alergii a je určený dospelým a deťom vo veku 6 rokov a starším:
  • na zmiernenie nosových a očných príznakov sezónnej a celoročnej alergickej nádchy,
  • na zmiernenie prejavov dlhotrvajúcej žihľavky nejasného pôvodu (chronická idiopatická urtikária).

  €4,10

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom